top of page

Ohlédnutí za prázdninami

Letos jsem byla se svými milovanými holčičkami – dcerou Adinou a dcerou Maiou na Krétě. Taková holčičí jízda. Byly jsem tam jenom samy pro sebe, prožívaly společné okamžiky, hodně se nasmály a slíbily si, že musíme být spolu co nejvíc. A abychom si cestování mohly dovolit, řekly jsme si, že si na ně společně vyděláme. A napadlo nás, že spolu napíšeme a namalujeme vlastní knížku. Jo, všechny – i ta malá:-) Téma je jasné: „Projezte se k radosti“. Takže, náš tanec, nepořádek, trochu té čínské medicíny a smích v kuchyni, naservírujeme pěkně barevně na stránkách knihy, kterou jsme už začaly i psát i malovat 🙂


A pak jsme jeli společně celá rodina ještě na jeden výlet – srdeční záležitost a tou je dech beroucí Hvar!!! A tam už to bylo jiný, mělo to opravdu jinou energii. Plavání, potápění, ale i experimentování v kuchyni, popíjení lahodného Ožujska a ochutnávání vynikající zmrzliny, nebralo konce.

Na obou dovolených jsme byli – TADY a TEĎ – i když jsem se někdy přistihla, že to ještě není 100%… A tak jsem začala do TADY a TEĎ cestovat stále vědoměji a častěji a baví mě to. Neskutečně. Zkuste to taky. Na cestu nepotřebujete vůbec NIC.


Podmanivý hlas letního fejetonu vám ukáže jak na to…

Robert Elva Frouz: Tady a teď – to je poměrně řídce navštěvovaná destinace

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dlouhověkost

bottom of page