top of page

Ohlédnutí za prázdninami

Letos jsem byla se svými milovanými holčičkami – dcerou Adinou a dcerou Maiou na Krétě. Taková holčičí jízda. Byly jsem tam jenom samy pro sebe, prožívaly společné okamžiky, hodně se nasmály a slíbily si, že musíme být spolu co nejvíc. A abychom si cestování mohly dovolit, řekly jsme si, že si na ně společně vyděláme. A napadlo nás, že spolu napíšeme a namalujeme vlastní knížku. Jo, všechny – i ta malá:-) Téma je jasné: „Projezte se k radosti“. Takže, náš tanec, nepořádek, trochu té čínské medicíny a smích v kuchyni, naservírujeme pěkně barevně na stránkách knihy, kterou jsme už začaly i psát i malovat 🙂


A pak jsme jeli společně celá rodina ještě na jeden výlet – srdeční záležitost a tou je dech beroucí Hvar!!! A tam už to bylo jiný, mělo to opravdu jinou energii. Plavání, potápění, ale i experimentování v kuchyni, popíjení lahodného Ožujska a ochutnávání vynikající zmrzliny, nebralo konce.

Na obou dovolených jsme byli – TADY a TEĎ – i když jsem se někdy přistihla, že to ještě není 100%… A tak jsem začala do TADY a TEĎ cestovat stále vědoměji a častěji a baví mě to. Neskutečně. Zkuste to taky. Na cestu nepotřebujete vůbec NIC.


Podmanivý hlas letního fejetonu vám ukáže jak na to…

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dlouhověkost

Comentários


bottom of page